Kodulehe tegemine

Valmistame kaasaegseid ja funktsionaalseid kodulehti, mis toovad kliendid just sinu ärini.

Teenusest

Millise kuvandi loob Sinu ettevõtte koduleht Sinu potentsiaalsele kliendile? Veebileht mängib ülimalt olulist rolli ettevõtte kuvandi loomisel kaasaegses maailmas. Loome atraktiivseid ja professionaalseid veebilehti, kus on arvestatud Sinu ettevõtte soovidega.

Kasutades kasutajakeskset disaini lähenemist ja arenenud kasutajakogemusmetoodikat (User Experience - UX), loome kauni ja silmapaistva veebilehe, mida on meeldiv kasutada ning näitab sinu ettevõtet parimast küljest. Kõik meie kodulehed on WordPressi platvormil ja kergesti hallatavad.

Täpse kodulehe tegemise hinna jaoks võtke meiega ühendust!

Kodulehe projekti kolm etappi

Vajaduste kaardistamine

Hea kodulehe tegemine eeldab, et selle eesmärk ja funktsionaalsus oleksid selged. Pakume võimalust kohtumiseks, et kaardistada tulevase kodulehe vajadused. Vajadused võivad olla nii mõõdetavad kui ka visuaalsed.

Näidis veebilehe tegemine

Kaardistatud vajaduste põhjal hakkab disainer kujundama kodulehe välimust nii, et lehekülje külastajate kogemus oleks võimalikult sujuv ja positiivne. Pärast disaini valmimist saadetakse kodulehe näidisversioon Teile tagasiside saamiseks. Kui kõik klapib arendatakse koduleht lõpuni.

Kodulehe aktiveerimine

Pärast arendustöid ja testimist viiakse Teid kurssi sellega, kuidas uuel kodulehel sisu muuta ja kuidas ligi pääseda veebimajutuse keskkonda. Kui peaks juhtuma, et tulevikus jääb muudatuste tegemine kodulehel liiga keeruliseks, siis saame pakkuda ka kodulehe haldamise teenust. Hind kokkuleppel.

Kodulehe tegemise hind

Veebilehe tegija valimisel ei tasu lõpliku otsust teha ainult hinna alusel. Lisaks tasub mõelda ka sellele, et veebilehe (ja eriti SEO) puhul on tegemist pikaajalise investeeringuga, mille tasuvus ajas kasvab eksponentsiaalselt. Seega, korralik veebileht täidab tulevikus mitut ülesannet ning aitab edaspidiseid kulutusi odavama veebilehega võrreldes tunduvalt madalamal hoida. Hea näide siinkohal on Google Ads ja SEO - hea koduleht tuleb märksõnadega otsingutulemustes esile ning hoiab digiturundusele kuluva eelarve väiksena. 

Soodne koduleht

Alustav väikeettevõtja, kelle finantsvahendid on piiratud ning kes soovib esialgse lahenduse oma vajadustele leida võib vabalt hakkama saada 600€ kodulehega. Üldiselt katab see kõik esmased nõuded esimese kodulehe puhul ära, samas midagi erilist ka lubada ei saa. Kodulehte on võimalik ülesseada ka iseseisvalt nt WordPressi või Voog'i vahendusel.

Läbimõeldud koduleht

al. 800€ kodulehest saab arvestada juba läbimõeldud kodulehega kus on arvesse võetud nii arendust, disaini kui ka turundusliku osa. Koduleht valmib üldiselt nädala või kahe jooksul ning on optimeeritud vastavalt äri vajadustele, et see võimalikult hästi otsingutulemustes välja tuleks. Sellise kodulehe tasuvus kasvab ajas tunduvalt kiiremini kui seda on odavamas hinnaklassis olevad kodulehed.

Erilahendusega koduleht

Veebilehe projekt, mille hind algab 1500 eurost on projekt millega soovitakse luua maksimaalselt võimalusi ära kasutav veebileht. Lisaks eridisaini ja erilahenduste välja töötamisele aitab pühendub meie tiim tervenisti sellele, et jõuaksid tulemuseni. Sellises hinnaklassis kodulehtede eesmärk on tihti väga konkreetsed ning selgesti mõõdetavad nii ajas kui tulemustes.

Soovid hinnapakkumist?