Digiturundus

Aitame teie ettevõttel läbi interneti saada kontakte ja tõsta müüki.

Teenusest

Digiturundus on turundamine ja turunduseesmärkide saavutamine läbi digitaalsete meediumite. Tegemist on valdkonnaga, mis areneb meeletu kiirusega ning ilma milleta jätab äri suure osa oma turupotentsiaalist kasutamata.

Google Ads

Google Ads

Google Adwords reklaam viib kokku teenusepakkujad ja kliendid. Aitame luua, seadistada ning optimeerida Google Ads reklaame.

SEO teenus

SEO teenus

Otsingumoorites esile tulemine ja orgaanilise liikluse tekitamine sinu veebilehel toob sinuni just õiged kliendid.

Facebook Ads

Facebook Ads

Tasuline Facebooki reklaam on hea vahend uute jälgijate ja külastajate tekitamiseks. Aitame luua ja seadistada Facebooki reklaame.

Sots.meedia turundus

Sots.meedia turundus

Haldame kliendi sotsiaalmeedia kanaleid ning tegeleme kliendi suhtlemisega, täiendame sisu vastavalt strateegiale.

Sisuturundus

Sisuturundus

Loome sisu kliendi blogile ja veebilehele. Aitame seade strateegia ning postitame regulaarselt uudiseid ja sisu.

E-posti turundus

E-posti turundus

Automatiseeritud e-posti turundus aitab hoida olemasolevaid kliente ning suurendada müüki.

Digiturunduse eeliseks on kindlasti selle testimine ja võimalus jooksvalt tööriistu seadistada või skaleerida. Kasutame oma töös erinevaid andmeanalüüsimise tööriistu, et saaksime pakkuda kõige efektiivsemat strateegiat sinu ärile. Aitame määrata vajalikud märksõnad, nende põhjal luua strateegia ning pidevalt täiustada toimivat lahendust.

Digiturunduse projekt

Kuigi iga projekt on oma olemuselt eriline, toome välja põhisammud, kuidas Sinu projekti üles seame.

Hetkeseis, mõtted ja eelarve

Kõige esimese asjana teeme kindlaks sinu ettevõtte digiturunduse hetkeseisu. Ilma selleta on keeruline õiges suunas edasi liikuda. Siin on oluline selgeks teha, kas ettevõttel on koduleht, kui hästi see optimeeritud on ning kuidas see seni toiminud on.

Turu analüüsimine / strateegia määramine

Eelarve, eesmärkide ning sihtturu kindlaks tegemine annab meile võimaluse luua läbimõeldud strateegia ning analüüsida turgu, et kindlaks teha, milline on kõige efektiivsem strateegia. 

Tulemuste mõõtmine ja optimeerimine

Digiturundus on kiiresti muutuv ning paljudest teguritest sõltuv valdkond. Paberil üles ehitatud turundusplaan annab kindlasti tugeva eelise konkurentide ees, kuid esmaklassilise tulemuse saab ajaga ning erinevaid optimiseerimis protsesse läbides. Siin etapis muudame digiturundusele kuluva raha võimalikult kuluefektiivseks. 

Digiturunduse tervikteenus

Soovid oma äri muuta online maailmas nähtavaks just nii, et Sinu ettevõtte teenusest/tootest huvitatud kliendid sind kergesti üles leiaksid? Võta meiega ühendust ning saad usaldada turunduse meie hoolde.

Küsi pakkumist