Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine on oluline osa ettevõttest, mis esindab Teie ettevõtet digitaalsel maastikul.


Teenusest

Millise kuvandi loob Sinu ettevõtte koduleht Sinu potentsiaalsele kliendile? Veebileht mängib ülimalt olulist rolli ettevõtte kuvandi loomisel kaasaegses maailmas. Meie loome atraktiivseid ja professionaalseid veebilehti, kus on arvestatud Sinu soovidega.

Kasutades kasutajakeskset disaini lähenemist ja arenenud kasutajakogemusmetoodikat (User Experience – UX), loome kauni ja silmapaistva veebilehe, mida on meeldiv kasutada ning näitab sinu ettevõtet parimast küljest. Kõik meie kodulehed on WordPressi platvormil ja kergesti hallatavad.

Täpse kodulehe tegemise hinna jaoks võtke meiegea ühendust!

Meie tööprotsess on jaotatud kolme etappi


1. Vajaduste kaardistamine

Hea kodulehe tegemine eeldab, et selle eesmärk ja funktsionaalsus oleksis selged. Pakume võimalust kohtumiseks, et kaardistada tulevase kodulehe vajadused. Vajadused võivad olla nii mõõdetavad kui ka visuaalselt nauditavad.


2. Näidise/paranduste tegemine

Kaardistatud vajaduste põhjal hakkab disainer kujundama kodulehe välimust nii, et lehekülje külastajate kogemus oleks võimalikult sujuv ja positiivne. Pärast disaini valmimist saadetakse kodulehe näidisversioon Teile tagasiside saamiseks. Kui kõik klapib arendatakse koduleht lõpuni.


3. Kodulehe üleslaadimine

Pärast arendustöid ja testimist viiakse Teid kurssi sellega, kuidas uuel kodulehel sisu muuta ja kuidas ligipääseda veebimajutuskeskkonda. Kui peaks juhtuma, et tulevikus jääb muudatuste tegemine kodulehel liiga keeruliseks, siis saame pakkuda ka kodulehe haldamise teenust. Hind kokkuleppel.


Portfoolio


Kodulehe hind

Koduleht
5 leheline koduleht

al 500€

  • Wordpress sisuhaldus
  • SEO otsingumootoritega optimeeritud
  • Kvaliteetne sisu ja pildid
  • Nutiseadmesõbralik õigused pärast valitud kuvandi ostu
  • Haldus sisu on kergesti hallatav WordPressiga
Telli

Täpse kodulehe hinna selgitamiseks võtke meiega ühendust!


Alustame koostööga!

Teame, kui oluline on kommunikatsioon ja läbipaistvus tugevates partnerlussuhetes. Meie meeskonna eesmärk on tuua Sinu ettevõte konkurentide seast välja nii, et potentsiaalsed kliendid leiaksid just Sinu üles. Omame kogemust mitmes erinevas valdkonnas – programmeerimine, disain ja turundus. Too oma visioon meieni, et saaksime selle teha reaalsuseks.

Tel:

(+372) 5345 7878

E-mail:

info@devstep.ee